Ribat 2019 Kurban Organizasyonuyla İhtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek


Yıllardır yurtiçinde ve yurtdışında kesintisiz yardım faaliyetleriyle dualar alan Ribat Eğitim Vakfı, Ribat Aşevi ile yurtiçinde ki ihtiyaç sahiplerine, Ribat İnsani Yardım Derneği ile de yurtdışında ki mazlumlara yardımlarınızı ulaştırmaya devam ediyor. Ribat, yaklaşmakta olan Kurban bayramı için de hazırlıklarını tamamladı. Ribat, Kurban organizasyonuyla, Konya'da, Ülkemizde, Afrika'da ve Asya'da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek.

Yurtiçi çalışmaları hakkında bilgi veren Aşevi müdürü Ali Sakman: Ribat Aşevi olarak, 2019 yılı için yurt içi Kurban bedelini 1100 TL olarak belirledik. Ayrıca Ribat Aşevi olarak Bayramın birinci gününden itibaren Mobil ekibimiz ile et, deri, kelle ve sakatat bağışlarınızı kapınızdan alacağız. 0 332 350 79 79'dan kardeşlerimizin bizlere ulaşması yeterli olacak. Bu kurban Ribat olarak biz hazırız. Kardeşlerimizi stantlarımıza, Aşevimize; Ribat İnsani Yardım Derneğimize bekliyoruz. Dedi.

Yurtdışı çalışmaları hakkında bilgi veren Ribat İnsani Yardım Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Duman; Her yıl olduğu gibi bu yılda Ribat İnsani Yardım Derneği olarak binlerce yetim, kimsesiz ve ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmayı hedefliyoruz. Ribat her zaman mazlum coğrafyalarda hayırseverlerin emanetlerini ulaştırmada köprü vazifesi kurmuştur. 2019 yılı kurban organizasyonunda Afrika ve Asya kıtasında ki kardeşlerimize kurban emanetlerini ulaştıracağız. Afrika Kurban Bedeli 570 TL, Asya Kurban Bedeli 700 TL

Yurtdışında iki kıtada kesimlerimizi gerçekleştireceğiz. Bağışçılarımız Afrika da ve Asya da Kurbanlarını derneğimiz aracılığı ile kestirebilecekler. Bağışçılarımız Kurban bağışlarını derneğimize gelerek elden yapabilir, banka hesap numaraları aracılığı ile yapabilir veya www.ribatinsaniyardim.org adresinden online bağış yoluyla gerçekleştirebilirler. Ayrıca Konya merkezde bulunan kardeşlerimizin gelememe durumunda ise bizler kapılarına kadar giderek kurban bağışlarını bulundukları yerden alabiliyoruz. Son olarak kardeşlerimize her yıl yetim ve kimsesizlerin yanlarında oldukları onları yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz." Dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar